ציוני המתכת קבלני הריסות מבנים, שירות בפריסה ארצית - הוותקים במשק בהריסת מבנים ופינוי מבנים גדולים וקטנים ניתן להתרשם מעבודות באתר.
רכבים לפירוק במרכז במחיר משתלם
סוחר רכבים במרכז

פירוק רכבים בדרום שירות מהיר

מי שהרכב שלו מושבת, יכול להגיע עם גרר למגרש של פירוק רכבים על מנת שניתן יהיה למכור ממנו חלפים שעדיין תקינים ולמכור אותם. שאר חלקי המכוניות כולל השלדה, עוברים תהליך גריטה, במיוחד אם הרכב ישן מאוד ואפילו חלקי השלדה אינם משרתים אנשים שכבר נוסעים עם רכבים חדשים יותר.

אם אתם גרים באזור הדרום, ישנם מגרשי פירוק רכב בדרום, אשר תוכלו לצלם את רכבכם או לשלוח את הרישיון באמצעות הטלפון הנייד שלכם ולדעת מה ההצעות שתקבלו עבור שוויו. גם מבחינת מקומות החניה בערים השונות בדרום, ישנה בעיה וכל רכב כזה עשוי לקבל קנסות, היות והוא תופס מקום של חניית רכבים. גם מבחינת איכות הסביבה, כל תרומה למחזור יכולה לסייע בתהליך  של פירוק רכבים ישנים שכבר אין בהם שימוש.

רכבים לאחר תאונה קלה
רכבים לאחר תאונה קשה
רכבים המיועדים לגריטה
רכבים לאחר הורדה מהכביש
רכבים לברזל
רכבים ישנים או חדשים ללא טסט

קצת רקע כללי על פירוק רכבים

פירוק רכבים לאחר תאונה במצב של טוטאל לוס

יש לציין כי גם רכבים שהם יחסית חדשים, לאחר שעברו תאונה ששמאי הביטוח הכריז עליהם כטוטאל לוס, כאשר הכוונה שמסוכן לנסוע עליהם, היות והשסי שבור, ניתן לפנות אל מגרש פירוק רכבים בדרום,על מנת שניתן יהיה לקבל שירות גרר בחינם מטעם המגרש אשר ידאג לשנע את הרכב עד למגרש הרכבים לפירוק.

אנשים רבים, מנצלים את העובדה כי ניתן יהיה להשתמש עם חלקי רכב משומשים ממודלים חדשים יחסית, במיוחד כאשר רכבים אלה עברו תאונה ועוד ניתן יהיה להציל מהם משהו.  ישנם בעלי רכבים ישנים, או כאלה שאין להם שוק אשר שוברים את ראשם לגבי מכירת הרכב, אך הבעיה היא שאין להם קונים והרכב נמצא מול החניה בבית, כאבן שאן לה הופכין. במקרה זה, הפתרון הטוב ביותר הוא למצוא נגרש פירוק רכב בדרום במידה ואתם גרים באחת מערי הדרום.

 

מה יש לעשות לאחר שהרכב שלכם מגיע אל מגרש פירוק רכב בצפון?

מלבד הבאת הרכב למגרש פירוק רכב בדרום, יש לבטל את רישיון הרכב ולהעביר את בעלותו לבעל המגרש, על מנת שיוכל לסחור בחלפים התקינים בו. כאשר הרכב ללא טסט שנתי, יש להשאיר את הרישיונות במשרד הרישוי הקרוב אל מקום מגוריכם מגרשי פירוק רכבים, מיועדים כאמור לרכבים אשר הורדו מהכביש, כאשר עוד ניתן להרוויח בעבורם קצת כסף.

ישנם רכבים שמורדים מהכביש בגלל מצבם הישן או בגלל תאונה שגרמה להשבתתם.  גם הברזל של שלדת הרכב הוא משאב יקר והוא נשלח לתעשיית הברזל. היום תחום פירוק הרכבים תופס תאוצה ומדינת ישראל, מעודדת בעלי רכבים ישנים להפטר מרכבם הישן ואפילו מציעה מענק של כמה אלפי שקלים וכן, בעלי הרכבים הללו, אף מקבלים כסף עבור רכבם הישן ממגרש לפירוק רכבים, בהתאם לנתוניהם.

 

סביבה ירוקה יותר לאחר פירוק מכוניות ומחזור חלקיהם ושלדת הרכב

בגלל המודעות לאיכות הסביבה אשר חלה לפני שנים בכל העולם, כל הנושא של פירוק רכב בדרום או בכל מקום אחר בארץ ואף בעולם, הפך לשירות נדרש בקרב אנשים שמעוניינים להחליף רכב ישן מאוד ברכב חדש יותר.

גם ההוצאות על רכב ישן הן גבוהות בהרבה, מאשר הוצאות על רכב חדש, מהסיבה הברורה שהרכב מתקלקל כל תקופה קצרה בגלל הבלאי שלו. זו ההזדמנות של בעלי רכבים ישנים למכור את רכבם הישן שעדיין שווה משהו ולהתקדם לעבר הרכב הבא שיהיה חדש בהרבה יותר, נוח לנסיעה ולא תהיינה הוצאות גדולות כמו באחזקת רכב ישן.

יש לדעת כי נירי קונה רכבים הוא מגרש וותיק, עובד תחת רישיון ואף מסדר את כל ההליכים הבירוקראטיים מול משרד הרישוי, כגון הוצאת טופס הורדת הרכב מהכביש באופן חוקי, פירוק החלפים באופן מקצועי ועוד.

שאלות ותשובות בעניין פירוק הרכב בדרום

קיימים יתרונות רבים כאשר מחפשים מגרש העוסק בתחום פירוק רכבים בצפון ובשאר אזורי הארץ.

כאשר הנושא המרכזי החיסכון בהוצאות על תיקונים, תשלום של אגרת רישוי שנתי לרכב, כאשר הרכב אינו בשימוש וכן, ישנן בעיות כאשר הרכב צריך לעבור טסט שנתי, היות ובמקרים רבים ישנם תיקונים שמכון הרישוי מחייב לעשות וההתעסקות באישור הטסט, ההוצאות על תיקונים שרובם יקרים, אינה משתלמת..

התשלום על הרכב הישן הא די הוגן ולרוב  בעלי המגרשים לפירוק רכבים, משלמים במזומן. החלקים הטובים של הרכב, עוברים פירוק ידני באמצעות מכונאי רכב מקצועיים והחלקים שכבר אין בהם שימוש, עוברים פעולה הנקראת דחיסה ומחזור ומשמשים לתעשיית הפלסטיק והברזל.

זה היתרון הבולט ביותר של מכירת רכבים ישנים או כאלה שיצאו מכלל שימוש למטרת פירוק רכבים במרכז. בגלל שהיום כבר אין דרישה לרכישת רבים ישנים, קשה יותר למצוא קונים לרכב ישן ומלבד זאת, רבים אינם מעוניינים לשלם הון על תיקון רכב ישן במוסכים והם יעדיפו לקבל כסף עבור הרכב הישן להוסיף הון עצמי ואפילו ליטול הלוואה משתלמת לרכישת רכב חדש יותר, אשר ישרת אותם לכמה שנים טובות. בדרך זו של פירוק וגריטה רכבים ישנים, ניתן לחסוך גם זמן וגם כסף שהם המשאבים היקרים ביותר עבור כולנו. בגלל שקל היום לקבל הלוואה על רכב חדש ושוק האשראי זמין יותר מתמיד לכולם, אנו רואים יותר רכבים חדשים בכבישי הארץ. תעשייה זו של רכבים לפירוק זמינה ויש אליה מודעות רבה בקרב נהגים רבים, אשר מעוניינים להיפטר כמה שיותר מהר מרכבם הישן, על מנת לא להתעכב ברכישה של רכב חדיש יותר.
כל מוצר בעולם, יש לו פגות תוקף או בלאי שרק עולה, במיוחד הרכבים הישנים שאנו עושים בהם שימוש מדי יום. לרבים מבעלי הרכבים הישנים, לא שווה לשלם הון עתק על טיפולים או תיקונים של הרכב. יש לציין כי המדינה מעודדת פעולה כגון פירוק רכבים במרכז א בכל עיר אחרת בארץ. נהגים יקבלו 3,000 שקלים על רכבם הישן שמיועד לגריטה ופירוק וכן, הם אף יקבלו סכום מסוים על מכירת רכבם, לפי שווי החלפים התקינים ברכב. יש לציין כי גם בחלקים בשלדת רכבים, כמו למשל רכבים שהם די חדישים אך עברו תאונה שלא ניתן כבר לנהוג בהם, ניתן יהיה להשתמש בחלפים חיצוניים של הרכב, כמו למשל מכסה מנוע, דלתות, פנסים ועוד. לפחות ניתן להתנחם, כי גם אם הרכב שלכם נחשב בתור טוטאל לוס, עדיין ניתן יהיה להשתמש בחלקים ממנו ואתם עוד תצאו נשכרים. נירי קונה רכבים, מציע שירות מקצועי , אדיב ומהיר, כך שתצאו מרוצים ותקבלו כסף מזומן, אשר ייתן לכם כבר כיוון לרכישה של רכב חדש יותר.

נדרש לבצע מס' מטלות:

  1. נדרש להתייצב במשרד התחבורה ע"י מיופה כח לרוב זה הקונה רכבים.
  2. צריך למלא טופס מקוון לביטול רישום רכב.

חייגו עכשיו וקבלו את המחיר הטוב ביותר
Phone Numbers 050-3212-114
Email Address

Call Now Button