ציוני המתכת קבלני הריסות מבנים, שירות בפריסה ארצית - הוותקים במשק בהריסת מבנים ופינוי מבנים גדולים וקטנים ניתן להתרשם מעבודות באתר.
רכבים לפירוק במרכז במחיר משתלם
סוחר רכבים במרכז

פירוק רכבים במרכז שירות מהיר

העיר תל אביב, מלאה בעסקים רבים, כאשר הבולטים בהם נפ מגרשי מכוניות. חלק מהמגרשים, מציעים שירות פירוק רכבים במרכז, כאשר מלבד תל אביב, גם הערים הקרובות מציעות מגוון רב של מגרשים העוסקים עם פירוק מכוניות מכל הסוגים. במרכז, כאשר הצפיפות היא גבוהה, ישנו דגש רב יותר על נושא זיהום האוויר ואיכות הסביבה בכלל. אחד מהגורמים המזהמים הם רכבים ישנים.

ישנם רכבים שהנסיעה בהם אסורה וכן קיימת בעיה למכור רכבים שהם ישנים והפתרון הטוב ביותר הוא מכירת הרכבים הישנים למגרש העוסק בתחום של גריטה ופירוק כל סוגי הרכבים. ישנם רכבים לאחר תאונה שאסור לנהוג בהם, אך חלק מהחלפים שלהם שווים כסף.

מדינת ישראל, מעודדת מכירת רבם למגרשים מורשים העוסקים בפירוק של רכבים וסחר בחלפים שעדיין ניתן למחזר אותם לשימוש חוזר, מה שמשתלם גם מבחינת החיסכון וכן בנושא איכות הסביבה.

רכבים לאחר תאונה קלה
רכבים לאחר תאונה קשה
רכבים המיועדים לגריטה
רכבים לאחר הורדה מהכביש
רכבים לברזל
רכבים ישנים או חדשים ללא טסט

שאלות ותשובות בעניין פירוק הרכב במרכז

קיימים יתרונות רבים כאשר מחפשים מגרש העוסק בתחום פירוק רכבים במרכז ובשאר הערים בארץ.

ראשית, מדובר על חיסכון רב בהוצאות על תיקונים, תשלום של אגרת רישוי שנתי לרכב, כאשר הרכב אינו בשימוש וכן, ישנן בעיות כאשר הרכב צריך לעבור טסט שנתי, היות ובמקרים רבים ישנם תיקונים שמכון הרישוי מחייב לעשות וההתעסקות באישור הטסט, ההוצאות על תיקונים שרובם יקרים, אינה משתלמת..

התשלום על הרכב הישן הא די הוגן ולרוב  בעלי המגרשים לפירוק רכבים, משלמים במזומן. החלקים הטובים של הרכב, עוברים פירוק ידני באמצעות מכונאי רכב מקצועיים והחלקים שכבר אין בהם שימוש, עוברים פעולה הנקראת דחיסה ומחזור ומשמשים לתעשיית הפלסטיק והברזל.

זה היתרון הבולט ביותר של מכירת רכבים ישנים או כאלה שיצאו מכלל שימוש למטרת פירוק רכבים במרכז. בגלל שהיום כבר אין דרישה לרכישת רבים ישנים, קשה יותר למצוא קונים לרכב ישן ומלבד זאת, רבים אינם מעוניינים לשלם הון על תיקון רכב ישן במוסכים והם יעדיפו לקבל כסף עבור הרכב הישן להוסיף הון עצמי ואפילו ליטול הלוואה משתלמת לרכישת רכב חדש יותר, אשר ישרת אותם לכמה שנים טובות. בדרך זו של פירוק וגריטה רכבים ישנים, ניתן לחסוך גם זמן וגם כסף שהם המשאבים היקרים ביותר עבור כולנו. בגלל שקל היום לקבל הלוואה על רכב חדש ושוק האשראי זמין יותר מתמיד לכולם, אנו רואים יותר רכבים חדשים בכבישי הארץ. תעשייה זו של רכבים לפירוק זמינה ויש אליה מודעות רבה בקרב נהגים רבים, אשר מעוניינים להיפטר כמה שיותר מהר מרכבם הישן, על מנת לא להתעכב ברכישה של רכב חדיש יותר.
כל מוצר בעולם, יש לו פגות תוקף או בלאי שרק עולה, במיוחד הרכבים הישנים שאנו עושים בהם שימוש מדי יום. לרבים מבעלי הרכבים הישנים, לא שווה לשלם הון עתק על טיפולים או תיקונים של הרכב. יש לציין כי המדינה מעודדת פעולה כגון פירוק רכבים במרכז א בכל עיר אחרת בארץ. נהגים יקבלו 3,000 שקלים על רכבם הישן שמיועד לגריטה ופירוק וכן, הם אף יקבלו סכום מסוים על מכירת רכבם, לפי שווי החלפים התקינים ברכב. יש לציין כי גם בחלקים בשלדת רכבים, כמו למשל רכבים שהם די חדישים אך עברו תאונה שלא ניתן כבר לנהוג בהם, ניתן יהיה להשתמש בחלפים חיצוניים של הרכב, כמו למשל מכסה מנוע, דלתות, פנסים ועוד. לפחות ניתן להתנחם, כי גם אם הרכב שלכם נחשב בתור טוטאל לוס, עדיין ניתן יהיה להשתמש בחלקים ממנו ואתם עוד תצאו נשכרים. נירי קונה רכבים, מציע שירות מקצועי , אדיב ומהיר, כך שתצאו מרוצים ותקבלו כסף מזומן, אשר ייתן לכם כבר כיוון לרכישה של רכב חדש יותר.

נדרש לבצע מס' מטלות:

  1. נדרש להתייצב במשרד התחבורה ע"י מיופה כח לרוב זה הקונה רכבים.
  2. צריך למלא טופס מקוון לביטול רישום רכב.

חייגו עכשיו וקבלו את המחיר הטוב ביותר
Phone Numbers 050-3212-114
Email Address

Call Now Button