ציוני המתכת קבלני הריסות מבנים, שירות בפריסה ארצית - הוותקים במשק בהריסת מבנים ופינוי מבנים גדולים וקטנים ניתן להתרשם מעבודות באתר.
רכבים לפירוק במרכז במחיר משתלם
סוחר רכבים במרכז

פירוק רכבים בצפון שירות מהיר

כמו שכל מכשיר מתקלקל, כך גם רכב שהופך לישן מתקלקל.הרכב מאבד את הערך שלו עם השנים. גם כאשר בעלי  הרכבים מנסים למכור את רכבם, הם ייתקעו איתו לזמן רב, עד שיגיעו למסקנה המתבקשת שהיא פירוק רכבים בצפון, אצל מגרש מורשה שעובד על פי חוק. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפרק את הרכב, לקבל על החלפים שלו כסף ואפילו על חלקי שלדה תקינים ואז, ניתן את שאר הרכב, לשלוח לגריטה למטרת ברזל. פעולה זו היא מבורכת, היות ויש חלפים ששווים כסף וכן, ניתן לשמור על איכות הסביבה באופן זה.

רכבים לאחר תאונה קלה
רכבים לאחר תאונה קשה
רכבים המיועדים לגריטה
רכבים לאחר הורדה מהכביש
רכבים לברזל
רכבים ישנים או חדשים ללא טסט

חשוב לדעת!

ישנם מקרים שבהם בוחני תנועה, עוצרים רכב ישן ומורים להוריד אותו מהכביש בגלל אי תקינותו וסכנה שיכולה להיגרם הן לנהג והן לרכבים אחרים. שימו לב לכמה מגרשים שבהם תוכלו לקבל מחיר על הרכב שלכם, ההמלצה היא לגשת רק אל מגרש פירוק רכבים בצפון , אשר הוא מומלץ ויש לו וותק של שנים. אם גם לכם קיים ספק, בדבר תקינותו של הרכב שלכם, זה הזמן להתחיל לקבל כמה הצעות מחיר ממגרשים שקונים רכבים למטרת פירוק.

גם אם הרכב אינו כשיר או עבר תאונה יש פתרון

גם אם הרכב אינו כשיר לנהיגה או שהוא עבר תאונה והרמתם ידיים, תוכלו עדיין למצוא מגרשי פירוק רכבים בצפון אשר ישמחו לרכוש את החלקים של הרב. תקבלו הצעת מחיר מסודרת ותוכלו פשוט להשוות אותה מול עוד כמה מגרשים, אשר יתנו לכם הצעות נוספות. הפעולה הראשונה שעליכם לבצע לפני הכול היא לגשת למשרד הרישוי ולהוריד באופן חוקי את הרכב מהכביש, כאשר אתם מצהירים כי הוא יימכר לחלפים בלבד.

הבעיה הנוספת ברכבים ישנים, היא הטסט השנתי, אשר עם השנים יתחיל לעלות לכם יקר, למשל רכבי אספנות יצטרכו לעבר פעמיים מבחן רישוי שנתי לרכב, מה שיגרום לבעלים מהר מאוד לחשוב על מכירת הרכב למקומות מורשים אשר בהם מתבצע פירוק רכבים בצפון, במידה ואתם גרים באזור זה של הארץ.

תמיד מומלץ למצוא מגרש העוסק בפירוק רכבים, הנמצא בעיר בה אתם מתגוררים, מה שיקל עליכם את גרירת הרכב ולא תשלמו סכומים גבוהים על שירות גרר. ישנם מגרשי רכבים לפירוק, אשר מציעים שירות זה על חשבונם, מה שיכול להיות משתלם עבורכם.

גם טרייד אין לרכב אחר לא ניתן לבצע ברכב ישן

יש כאלה שסבורים, כי אם הם יגיעו למגרש מכוניות, לעסקת טרייד אין, הם יוכלו להוסיף סכום מסוים על הרכב שהוא בשנתון מתקדם יותר. הבעיה היא שטרייד אין מתחיל בשנתון מתקדם יותר ואם רכבכם הוא ישן, סוחרי רכבים לא יבצעו עסקה זו וישלחו אתכם אל מי שעוסק עם פירוק רכבים בצפון, במידה ואתם גרים באזור זה בארץ.

לא מומלץ, להתחיל בהליך מתיש של התרוצצויות במגרשי הרכב השונים שעוסקים בסחר רכב, על מנת לנסות לרכוש רכב טוב יותר מבחינת מצב ושנתון, כשאר את רכבכם הישן, אף מגרש שעוסק בסחר רכבים, לא ייקח בגלל הבלאי, בגלל שאין לו ביקוש בשוק ובגלל מצבו המכאני או החיצוני.

החלפים הישנים ברכבכם, מגיבים באופן פחות יעיל ולכן, יש לחשוב על הפתרון ההגיוני והמתבקש ביותר, לפנות אל מגרש העוסק בתחום של פירוק רכבים.  שם עוד ניתן יהיה לסחור בחלפים במוסכים השונים, כך שלפחות תוכלו לקבל סכום מסוים, ולא לצאת בתחושה שלא קיבלתם כלום על הרכב. ישנם מגרשי רכבים לפירוק כמו נירי קונה רכבים שהוא מבין הבולטים בארץ. הצוות הוא אדיב ומקצועי ויאמוד את שוויים של חלקי החילוף, ייתן לכם הצעת מחיר הוגנת ואף יסייע לכם בהורדת הרכב מהביש באמצעות משרד הרישוי.

שאלות ותשובות בעניין פירוק הרכב בצפון

מה היתרונות במכירת רכב ישן לפירוק?

קיימים יתרונות רבים כאשר מחפשים מגרש העוסק בתחום פירוק רכבים בצפון ובשאר אזורי הארץ.

כאשר הנושא המרכזי החיסכון בהוצאות על תיקונים, תשלום של אגרת רישוי שנתי לרכב, כאשר הרכב אינו בשימוש וכן, ישנן בעיות כאשר הרכב צריך לעבור טסט שנתי, היות ובמקרים רבים ישנם תיקונים שמכון הרישוי מחייב לעשות וההתעסקות באישור הטסט, ההוצאות על תיקונים שרובם יקרים, אינה משתלמת..

התשלום על הרכב הישן הא די הוגן ולרוב  בעלי המגרשים לפירוק רכבים, משלמים במזומן. החלקים הטובים של הרכב, עוברים פירוק ידני באמצעות מכונאי רכב מקצועיים והחלקים שכבר אין בהם שימוש, עוברים פעולה הנקראת דחיסה ומחזור ומשמשים לתעשיית הפלסטיק והברזל.

איך ניתן להרוויח כסף מהרכב הישן וגם לשמור על סביבה ירוקה?
זה היתרון הבולט ביותר של מכירת רכבים ישנים או כאלה שיצאו מכלל שימוש למטרת פירוק רכבים במרכז.
בגלל שהיום כבר אין דרישה לרכישת רבים ישנים, קשה יותר למצוא קונים לרכב ישן ומלבד זאת, רבים אינם מעוניינים לשלם הון על תיקון רכב ישן במוסכים והם יעדיפו לקבל כסף עבור הרכב הישן להוסיף הון עצמי ואפילו ליטול הלוואה משתלמת לרכישת רכב חדש יותר, אשר ישרת אותם לכמה שנים טובות.
בדרך זו של פירוק וגריטה רכבים ישנים, ניתן לחסוך גם זמן וגם כסף שהם המשאבים היקרים ביותר עבור כולנו. בגלל שקל היום לקבל הלוואה על רכב חדש ושוק האשראי זמין יותר מתמיד לכולם, אנו רואים יותר רכבים חדשים בכבישי הארץ.
תעשייה זו של רכבים לפירוק זמינה ויש אליה מודעות רבה בקרב נהגים רבים, אשר מעוניינים להיפטר כמה שיותר מהר מרכבם הישן, על מנת לא להתעכב ברכישה של רכב חדיש יותר.
מה עושים כשהבלאי ברכב הישן רק גובר?
כל מוצר בעולם, יש לו פגות תוקף או בלאי שרק עולה, במיוחד הרכבים הישנים שאנו עושים בהם שימוש מדי יום. לרבים מבעלי הרכבים הישנים, לא שווה לשלם הון עתק על טיפולים או תיקונים של הרכב. יש לציין כי המדינה מעודדת פעולה כגון פירוק רכבים במרכז א בכל עיר אחרת בארץ.
נהגים יקבלו 3,000 שקלים על רכבם הישן שמיועד לגריטה ופירוק וכן, הם אף יקבלו סכום מסוים על מכירת רכבם, לפי שווי החלפים התקינים ברכב. יש לציין כי גם בחלקים בשלדת רכבים, כמו למשל רכבים שהם די חדישים אך עברו תאונה שלא ניתן כבר לנהוג בהם, ניתן יהיה להשתמש בחלפים חיצוניים של הרכב, כמו למשל מכסה מנוע, דלתות, פנסים ועוד.
לפחות ניתן להתנחם, כי גם אם הרכב שלכם נחשב בתור טוטאל לוס, עדיין ניתן יהיה להשתמש בחלקים ממנו ואתם עוד תצאו נשכרים. נירי קונה רכבים, מציע שירות מקצועי , אדיב ומהיר, כך שתצאו מרוצים ותקבלו כסף מזומן, אשר ייתן לכם כבר כיוון לרכישה של רכב חדש יותר.
היכן נדרש לבצע רישום על פירוק הרכב?

נדרש לבצע מס' מטלות:

  1. נדרש להתייצב במשרד התחבורה ע"י מיופה כח לרוב זה הקונה רכבים.
  2. צריך למלא טופס מקוון לביטול רישום רכב.

חייגו עכשיו וקבלו את המחיר הטוב ביותר
Phone Numbers 050-3212-114 Email Address carsrent@gmail.com

Call Now Button