מכירת רכבים לפירוק

ישנם בעלי רכבים ישנים רבים, אשר מתקשים להיפרד מרכבם ולכן הפתרון הוא להעביר את הרכבו למקום שבו ניתן אף להרוויח עליו קצת כסף. הכוונה היא לפעולה כמו מכירת רכבים לפירוק.

הבעיה היא שכמו שכל דבר יש בו את עייפות החומר גם רכבים ישנים סובלים מתופעה זו, אבל הבעיה היא שרכב ישן הופך למסוכן בכבישים. זו הסיבה, כי מדינת ישראל מעודדת נהגים למכור את רכבם לפירוק ובכל שנה, היא  מציעה לבעלי הרכבים על רכבם הישן, סכום של 3,000 ₪ למטרה זו.

המדינה אינה מעוניינת בזיהום אוויר וכן, מעוניינת במחזור ובשימוש של שלדת הרכב לגריטה, היות וברזל הוא משאב יקר ועושים בו שימוש רב בעולם. היום שמים לב במיוחד לנושא של זיהום האוויר כאשר תרומה רבה לזיהום, מהווים רכבים ישנים אשר פולטים גזים רעילים יותר מאשר רכבים חדשים, המיוצרים בשיטות שמונעות כמה שיותר זיהום אוויר..

במקום להוציא הון על תיקון רכב ישן מכרו אותו לפירוק

רכב ישן, זה ממש כמו שק עם חור, ככל שתשקיעו בתיקונים, הוא ימשיך להתקלקל ואתם תהיו בבעיה כספית וכן, הנהיגה עליו אינה נעמה, כשאר אתם חוששים מתי תקרה התקלה הבאה ובאיזו סיטואציה זה יכול לקרות לכם. הרבה בעלי רכבים שהם שקולים, מחליטים כי ההחלטה הנבונה היא מכירת רכב לפירוק  מה שלבטח ידרבן אותם לחפש רכב חדש יותר שיהיה איכותי, נעים לנסיעה ולא יגבה הוצאות גבוהות בתחזוקה כמו הרכב הישן שעליו הם נהגו עד כה. 

איש מקצוע שהוא מכונאי, יבדוק את תקינותם של החלפים ברכבכם הישן, יאמוד את שוויים ואתם תקבלו את השווי של חלקים אלה, כאשר חלקם שווים מחיר טוב.לפעמים יהיה עליכם להזמין שירת של גרר, על מנת לשנע את הרכב הישן למגרש פירוק רכבים, אך ישנו פתרון יעיל שמציע מגרש לפירוק רכבים כמו שירות גרירה על חשבון המגרש אשר יסייע לכם גם בפינוי וגם בחיסכון של כמה מאות שקלים על שירותי הגרירה.

היפטרו מרכב ישן שגם כך אין לו הרבה שווי בשוק

הסיבות העיקריות אשר בגללן בעלי רכבים מעוניינים להפטר מרכבם הישן הן  כאשר הרכב בעוד זמן קצר יצטרך לעבור מבחן רישוי שבגינו הם יצטרכו להוציא מלבד תשלום אגרת הרישוי, גם על תיקונים רבים שחלקם משמעותיים מבחינת ההוצאות, שנית הרכב כבר אינו משרת אותם כבעבר, הם אף יודעים כי קשה יהיה למצוא קונה לרכב וכן, השוק שלו מבחינת המחיר אינו מזהיר. הפתרון הנכון והיעיל ביותר הוא פשוט להגיע אל מגרש שקונה רכבים משומשים שייצאו מכלל פעולה.

גם רכבים שמיועדים לאספנות, לא תמיד שורדים, היות והבעלים מגיע למסקנה שהתחזוקה היא יקרה ומעדיף למסור אותו למגרש פירוק רכבים כאשר הוא יקבל עבורו תמורה.

מכירת רכבים לפירוק למטרת מחזור חלפים וגריטת השלדה

זה למעשה מה שעושים כל מגרשי מכירת רכבים לפירוק.המחזור של החלקים מסייע לשמירה על איכות הסביבה וכן, שלדת הרכב עוברת גריטה ונמכרת למפעלים למחזור ברזל, אשר הפך למשאב נדרש בעולם.

שימו לב, כ המגרש שאליו תפנו למטרת פירוק הרכב, הוא כזה שפועל באופן חוקי. ראשית יש להתעניין במשרד הרישוי מה ההליך של הורדת הרכב מהכביש למטרת פירוק, לאחר שתמלאו טופס ייעודי הנקרא טופס כתום, תוכלו להגיע למגרש רכבים ולמכור אותו שם. ישנם מגרשים לפירוק רכבים כמו נירי קונה רכבים שאף יסייעו לכם בכל ההליך הבירוקרטי במשרד הרישוי ואז יהיה לכם חיסכון של זמן ותקבלו כסף במזומן לפי שווי החלקים התקינים ברכבכם.

 

Read More

קונה רכבים משומשים

בעלי רכבים, רוכשים רכבים טובים יותר או פחות טובים. ישנן סיבות שונות ומגוונות, מדוע מומלץ לפנות למגרש אשר קונה רכבים משומשים. למשל בעל רכב מעוניין להתקדם בשנתון וכעת יש לו סכום שמאפשר לו לרכוש רכב חדש יותר, או כאלה שאינם מעוניינים לספוג בלאי והוצאות מיותרות במוסכים על הרכב, כך שהוא יעדיף למכור אותו תוך זמן די קצר למגרש העוסק בסחר מכוניות.

ישנם מקרים אשר בהם הרכב ישן מאוד, או שאין טעם לשלם את הרישוי השנתי וגם רכבים במצב זה, ניתן למכור למגרש רכבים. גם רכבים שעדיין ניתן לנסוע עליהם, יש עליהם ביקוש מלקוחות שאינם יכולים להוציא סכום גבוה על רכב, כך שבכל מקרה ישנם קונים על רכבים משומשים. ישנם מגרשי רכבים שאף משקמים רכבים משומשים שיש להם שווי בשוק ומוכרים אותם לאנשים שמחפשים  רכבים משומשים במצב טוב.

גם רכבים משומשים  שאין להם הרבה ערך בשוק  נמכרים

ניתן "להחיות" כל רכב ישן ולהפוך אותו לשמיש ונוח. זה מה שבדיוק עושים מגרשים שמצהירים כי הם קונים רכבים משומשים. אם אתם גרים בעיר מסוימת, לבטח נתקלתם במודעה כמו קונה רכבים במזומן.

שירות זה יעיל לבעל הרכב המעוניין להפטר מרכבו במהירות ואין לו זמן לאתר את הקונה הפוטנציאלי ומלבד זאת, ככל שהזמן עובר, כך ערכו של הרכב המשומש יורד.יש כאלה שכבד להם להחזיק רכב ישן והפתרון הטוב ביותר הוא למכור אותו לסוחרי רכבים מורשים אשר מחזיקים במגרשים אשר קונים רכבים משומשים, אם למטרת מכירה או למטרת פירוק חלפים למוסכים השונים בארץ.

ישנן סיבות רבות לרכישת רכב מיד שנייה או רכבים משומשים

היום, כל נושא המחזור, תפס תאוצה ואין מדובר רק על פירוק של חלפים לרכב, כי אם  גם אנשים שמעוניינים לרכוש רכב משומש, היות ורכב חדש עולה כסף רב. אם ניסיתם למכור את הרכב המשומש שברשותכם ולא הצלחתם, תוכלו תמיד לפנות אל מגרש רכבים שמצהיר כי הוא קונה רכבים משומשים.

קבלו כמה הצעות מחיר מבעלי מגרשים שונים ואז תוכלו לבחור בהצעת המחיר שנראתה לכם הגבוה ביותר מבין כולן. גם רכבים משומשים שאין להם שוק מי יודע מה, מוצאים את דרכם אל מגרשי המכוניות שלבטח, יודעים מה לעשות עם רכב משומש, גם אם אין לו שוק. כמובן שערכו של רכב כזה, יהיה פחות מאשר רכב שיש לו שוק, אבל אם אין מנוס, זו הדרך היחידה למכור את רכבכם המשומש.

ממש כמו שלכל סיר יש מכסה גם על כל רכב משומש יש קונה

בשוק הרחב של רכבים, ממש כמו שלכל סיר יש מכסה, גם לכל רכב יש קונה, אך הבעיה היא בעיתוי הנכון, היות והזמן משחק נדבך חשוב בכל הנושא של מכירת רכב משומש שלא תמיד מוצאים מהר קונה אבל, אם אתם מעוניינים למצוא מהר קונה ובמזומן, האופציה הטובה ביותר, היא לפנות אל מגרש רכבים אשר קונה רכבים משומשים מכל הסוגים ומשלם לכם על כך במידי.

פעולה שתשתלם לכל הצדדים – קניית רכבים משומשים במגרש רכבים

אנשים רבים עובדים ואין להם זמן להתעסק עם מכירת רכבם המשומש, לכן תמיד יהיה מגרש אשר קונה רכבים משומשים, כך שניתן יהיה לחסוך זמן ולמנוע מכם התעסקות מיותרת של פרסום במדיה, בזבוז זמן בפגישות, בבדיקת הרכב ע"י קונים שלא תמיד ירכשו את הרכב ועוד. חסכו מעצמכם זמן מיותר ופנו למגרש מורשה כמו נירי קונה רכבים אשר עוסק מזה שנים רבות בסחר רכבים למטרות שונות.

היתרון הנוסף ממכירת רכב משומש למגרש רבים הוא שתקבלו את התמורה עליו במזומן. גם זה שיקול, במיוחד אם כבר הזמנתם רכב חדש, או שאתם צריכים לרכוש רכב באשראי ונחוץ לכם סכום של דמי קדימה עבורו

Read More

קונה רכבים במזומן

בישראל קיימים לא מעט רכבים ישנים וחלקם הגדול אף אינו תקין. אם גם לכם יש רכב ישן, תוכלו להוריד אותו מהכביש באופן חוקי, באמצעות שירות של פירוק רכבים שגם נקרא קניית רכבים במזומן. שירות זה הפך לנפות ויעיל ורבים מבעלי הרכבים הישנים שהם כבר חושבים לרכוש רכב חדש יותר, משתמשים בשירות זה.

משרד התחבורה הוציא תכנית גריטה לרכבים ישנים שגם על תכנית זו, כאשר אתם מעוניינים למכור את רכבכם לפירוק, תקבלו כסף. יש למלא טופס, במשרד הרישוי ששם הפקיד יבחן את רישיון הרכב שלכם וכן תמלאו את פרטי חשבון הבנק שלכם והתשלום על גריטת הרכב יעבור אליכם ממשרד התחבורה. 

כאשר תקבלו  את הטופס אשר מאשר את הורדת הרכב מכבישי הארץ. רק אז, ניתן יהיה לפנות לאחד ממגרשי הרכב המורשים לפירוק ששם תקבלו על רכבכם כסף במזומן, לאחר שנאמדו שווי חלפיו התקינים. במידה ורכבכם עומד בכל הקריטריונים הדרושים, תוכלו למכור אותו למגרש המשלם כסף מזומן ותהיו בדרככם לרכישת רכב מוצלח וחדש יותר.

 

קבלו מחיר ריאלי על מכירת רכבכם במזומן

עליכם לדעת כי אתם תקבלו מחיר ריאלי על רכבכם הישן, אשר יהיה מיועד לפירוק. השאלה היא במה תלוי  המחיר של קניית רכבים במזומן, היות והמחיר תלוי בשווי החלקים התקינים ברכב. עליכם להתקשר לפחות ל-4 מגרשי רכב לפירוק שישלמו לכם עליו במזומן.

מה שמומלץ הוא לקבל הצעת מחיר ממגרש אחד ולקבל עוד הצעות מחיר כתובות שתוכלו להשוות ביניהן. אם הרכב מיועד לגריטה, יש לפנות אל מכון מורשה לגריטה, מטעם משרד התחבורה. שימו לב אם הדגם של הרכב הישן שלכם יש ביקוש לחלקיו, כך שאם כך הדבר, תקבלו מחיר גבוה יותר על הרכב.

במקום להסתבך בכבישים עם בוחני רכב שעושים ביקורות בכל תקופה ועוצרים רכבים ישנים, כאשר מטרתם היא להורידם מהכביש מחמת גילם, מוטב כי אתם תהיו אלה שתגיעו אל מגרש רכבים, לאחר שביצעתם מילוי טופס במשרד הרישוי אשר יוריד את הרכב מהכביש באופן חוקי.

 

מרגישים שהרכב שלכם כבר אינו משרת אתכם והוא די ישן?   

רבים הם בעלי הרכבים, אשר חשים כי הרכב שלהם כבר אינו משרת אותם כפי שהיו מעוניינים, הוא כבר מראה סימני בלאי שעולים כסף רב ולכן, הפתרון הוא להגיע למגרש שבו מתבצעת קניית רכבים במזומן, מה שיקל עליכם ולהתקדם בבחירה של רכב תקין וחדש יותר.

אין מדובר במגרש שסוחר הרבים בלבד, כי אם מגרשי רכבים אשר יכולים לשפץ רכב ישן ולמכור אותו אם הוא משנתון שעדיין ניתן יהיה לנהוג בכבישי הארץ, או שימוש בחלפיו השונים לפירוק ושימוש חוזר בקרב מוסכים אשר מחפשים חלקי חילוף מסוימים.

יש בעלי רכבים ישנים, אשר סבורים כי הם יוכלו למכור בעצמם את הרכב למגרשי גרוטאות ורכבים, אבל שימו לב, כי מחיר הגרירה וההתרוצצויות בין כל מיני מגרשים לא יהיה משתלם עבור בעלי רכבים אלה. מגרשי רכבים שמיועדים לפירוק, רוכשים כמויות גדולות של רכבים והם יכולים לספק שירותי גרירה למי שמעוניין להיפטר מרכבו והעסקה תשתלם לו מכל הבחינות.

 

גם  רכב משועבד או מעוקל ניתן לקבל עליו מזומן

אם נתקעתם עם רכב ישן שיש עליו שעבוד, או שהוא ישן וכבר אינו משמעותי, כבר רכשתם רכב חדש והרכב הישן תקוע אצלכם ללא שימוש ואין לכם כוח להתעסק איתו, התשובה היא להגיע איתו אל מגרש המציע קניית רכבים במזומן.

לא משתלם לתקן רכבים ישנים, במיוחד אם המכונאי כבר התריע שהתיקון לא מסתכם בזאת, כי אם הוא רואה עוד תקלות של חלפי רכב יקרים שבקרוב לא יפעלו יותר. תמיד עדיף לכם למכור את הרכב הישן למגרש שרוכש רכבים ישנים במזומן  כאשר המגרש הוא ידוע ומומלץ . אצל נירי קונה רכבים  תוכלו כבר לסגור את העסקה המשתלמת ביותר ולהתחיל לחפש רכב חדש יותר.

Read More
Call Now Button